Volejbalový zápas: pedagogickí zamestnanci – študenti

• Ostatná aktualizácia: pondelok, 28. november 2016, 21:20
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová

• 20-november-2016 18:46

Študenti i pedagogickí zamestnanci SZŠ v Michalovciach si pripomenuli Medzinárodný deň študentstva 18.11.2016 športovým podujatím v telocvični školy.

Športový deň 2016Plná telocvičňa sledovala zaujímavý volejbalový zápas medzi pedagogickými zamestnancami a študentmi, ktorý sa skončil nerozhodne 1:1 na sety. Volejbalový zápas rozhodoval študent III.M Ladislav Babjak. V prvom sete boli úspešní študenti – 26:24, v tom druhom pedagogickí zamestnanci – 25:17. Hral sa volejbal slušnej úrovne, za ktorý obecentstvo odmenilo obe družstvá potleskom.

Zostava pedagogických zamestnancov – RNDr. Dušan Žaludko, PhDr. Marianna Mihaľová, Mgr. Iveta Rusnáková, Mgr. Jana Poľašková, Mgr. Erika Bobíková, Mgr. Marcel Makovič, PaedDr. Milan Kušej.
Zostava študentov – Ivana Ivanová III.FL, Veronika Kandalová III.FL, Anastázia Babičová III.FL, Dominika Puchírová I.FL, Lenka Mitrová I.ZB, Lenka Semanová I.ZB, Matúš Kislan I.ZB, Ľuboslav Vasiľov IV.ZB.
Ambíciou organizátorov do budúcnosti je nadviazať na športové dni z minulosti. Športový deň chcú organizovať pravidelne každý rok pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva.
Pedagogickí zamestnanci i študenti školy by sa tak pravidelne stretávali nielen pri volejbale, ale po vzájomnej dohode aj pri iných športoch, ako sú napríklad futsal, stolný tenis či bedminton.