Krajská futbalová liga

Napísal/a: Mgr. Tomáš Kopún, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová

• 08-jún-2023 20:59
Naše družstvo

Dňa 01. 06. 2023 sa na Gymnáziu Pavla Horova uskutočnil Školský pohár Krajskej futbalovej ligy.

Turnaja sa zúčastnili michalovské stredné školy - Stredná odborná škola technická, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Gymnázium Pavla Horova, Gymnázium Ľudovíta Štúra, Stredná zdravotnícka škola a taktiež Stredná odborná škola dopravy a služieb Strážske.

Našu školu na turnaji reprezentovalo družstvo žiakov v zložení Lukáš Šulák, Ján Dolinič, Samuel Josipčuk, Patrik Kuliňák, Ladislav Denis Mitaľ, Patrik Ivanko, Dominik Foltán z I.M, Šimon Tkáč z I. PSB. Naši žiaci si v skupine zmerali sily so žiakmi Strednej odbornej školy technickej a Strednej odbornej školy obchodu a služieb, kde obsadili 3. miesto.

Našim športovcom patrí veľké ďakujem a gratulácia za bojovné výkony.