Krajské kolo biologickej olympiády v Košiciach

• Ostatná aktualizácia: streda, 08. február 2017, 21:27
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová

• 07-apríl-2016 06:52

Krajského kola biologickej olympiády, ktoré sa konalo 8.marca 2016 v Ústave biologických a ekologických vied PF UPJŠ, budova Botanickej záhrady, Mánesova 23, v Košiciach sa zúčastnili naše dve žiačky. V projektovej časti kategórie A súťažila Veronika Maronová zo IV.FL s projektom Včelie produkty a ich využitie. Umiestnila sa na 4. mieste. Adriána Volčková z II.M súťažila v projektovej časti kategórie B s projektom Vplyv klasickej masáže na ľudský organizmus. Obsadila 2. miesto, ktoré ju posunulo do celoštátneho kola biologickej olympiády, ktoré sa uskutoční v dňoch  20. – 22.4.2016 v Centre účelových zariadení, stredisko Inštitút pre verejnú správu, M.Schneidera Trnavského 1/A  v Bratislave.

Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu školy a Adriáne Volčkovej držíme prsty v celoštátnom kole biologickej olympiády v Bratislave!

výsledky