Víťazstvo našich farieb

• Ostatná aktualizácia: štvrtok, 11. január 2018, 21:57
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová

• 10-október-2017 21:32

Memoriál Kamily TarbajovejVíťazstvom našich farieb sa skončil XIII. ročník Memoriálu Kamily Tarbajovej vo volejbale pedagógov, ktorý sa uskutočnil 6. októbra 2017 v telocvični SZŠ v Michalovciach. Zúčastnilo sa ho 6 škôl – GPH Michalovce, GĽŠ Michalovce, SOŠ OaS Michalovce, SOŠT Michalovce, CSOŠ sv. Jozafáta Trebišov a SZŠ Michalovce.

Hralo sa v 2 skupinách systémom každý s každým na 2 hrané sety do 15 bodov. Víťazi skupín hrali o 1. a 2. miesto, druhí v skupinách o 3. a 4. miesto a tretí v skupinách o 5. a 6. miesto. Jednotlivé zápasy rozhodovali Zoltán Šipoš a Ing. Gabriel Staško. Turnaj mal vysokú športovú úroveň, zápasy boli vyrovnané a dramatické, diváci si prišli na svoje.
Poradie:
1. SZŠ Michalovce
2. GĽŠ Michalovce
3. SOŠT Michalovce
4. GPH Michalovce
5. SOŠ OaS Michalovce
6. CSOŠ sv. Jozafáta Trebišov

Víťazná zostava nášho družstva – PhDr. Mihaľová, Mgr. Bobíková, RNDr. Žaludko, Mgr. Hrubják, Mgr. Makovič, p. Koško, PaedDr. Kušej.
V školskej jedálni sa uskutočnilo vyhodnotenie celého turnaja a spoločenské posedenie. Z rúk riaditeľa hostiteľskej školy RNDr. Dušana Žaludka si zástupcovia jednotlivých družstiev prevzali diplomy, vecné ceny a prvé tri družstvá aj športové poháre. Synovi nebohej Kamily Tarbajovej – Michalovi Tarbajovi – odovzdal riaditeľ školy spomienkový dar.
XIII. ročník Memoriálu Kamily Tarbajovej vo volejbale pedagógov sa vydaril po športovej i spoločenskej stránke.
Poďakovanie organizátorov patrí vedeniu školy, sponzorom – Ing. Kerekešovi, p. Karchovi, p. Ďurovej a všetkým zamestnancom školy, ktorí výrazným spôsobom prispeli k zdarnému priebehu tohto tradičného volejbalového turnaja školy.

imac