Pridať udalosť

utorok 27 jún 2017, 07:30am
Pozretí : 169
Kontakt 056/6441452

Dňa 27. júna 2017 sa na Strednej zdravotníckej škole v Michalovciach uskutoční už

4. ročník Dňa zdravej výživy pod názvom
„Zdravý životný štýl –  pohybová aktivita“.

Akcia je pokračovaním a vyvrcholením Svetového dňa zdravej výživy, ktorý sme si pripomenuli 16. októbra 2016. Cieľom akcie bude propagácia zdravej výživy dospievajúcich, ochutnávka zdravých koláčov, ovocia, zeleniny, ale predovšetkým propagácia pohybovej aktivity u mladých.

Viac o akcii sa dočítate v článku.

Miesto SZŠ Michalovce
Mgr. Erika Bobiková, Mgr. Jana Lörincová, organizátori podujatia