Komunikácia s rôznymi typmi zákazníka

Napísal/a: PharmDr. Martina Jusková, jazyková korekcia Mgr. Stanislava Markovičová

• 23-február-2023 10:06
Komunikácia s  rôznymi typmi zákazníka

Dňa 23.2.2023 žiaci III.FL a IV.FL absolvovali workshop na tému Komunikácia s rôznymi typmi osobností v lekárni.

V spolupráci s BENU CZ Mgr. Kristína Gášpárová a prednášajúca lektorka p. Petronela Parák predstavili žiakom typológiu osobností, zaujímavo načrtli komunikáciu s rôznymi typmi osobností v lekárni, prediskutovali so žiakmi bariéry komunikácie s pacientom. Zamerali sa aj na chyby a zlozvyky laborantov v komunikácii s pacientom seniorom. V závere bola žiakom prezentovaná ukážková komunikácia s pacientom.