PROJEKT DOROTKA A JEJ PRIATELIA

• Ostatná aktualizácia: streda, 13. október 2021, 06:17
    Napísal/a: PhDr. Anna Včelaříková, Mgr. Lenka Dobiašová, koordinátori projektu, jazyková korekcia Mgr. Stanislava Markovičová

• 13-október-2021 06:09

V tomto školskom roku sa kvôli pandémii Covid 19 bude projekt realizovať po dohode s riaditeľkami MŠ niekoľkými formami:
- ak to budú dovoľovať opatrenia Krízového štábu SR a opatrenia MŠ, stretnutia sa budú konať fyzickou návštevou MŠ,
- online, prostredníctvom webkamery a rôznych online platforiem (ak to bude možné zo strany MŠ a koordinátora),
- vypracovaním pracovných listov pre deti v škôlke a nahrávaním „podcastov k preberaným témam (po dohode MŠ a koordinátorov projektu).

Aneta Ovsaníková, Nikolas Kapko, školskí žiacki koordinátori projektu